Франшиза в ІТ-галузі

Створіть свій бізнес, придбавши франшизу від порталу Укрбізнес, і отримуйте суттєвий дохід від продажу інтернет магазинів, сайтів, лендінгів та інших видів розміщення інформації клієнтів з метою нарощення продажів

Дізнатись більше

Для відкриття цієї франшизи необхідний мінімальний стартовий капітал, що в основному буде витрачений на придбання офісного обладнання.
Окупність протягом перших 4 місяців, з 9-го місяця роботи - вихід на прибуток.

Презентація франшизи

Як стверджує директор порталу “Укрбізнес” Валентин Цейко:

ІТ-галузь в Україні, як і у світі, стабільно розвивається, незважаючи на кризу. Запрошуємо до співпраці людей, яким цікаві наші послуги, які розділяють наші погляди і цілі.

UB.UA готовий поділитися зі своїми франчайзі Business Book і 14-річним досвідом роботи в ІТ-сфері. Це - унікальні технології роботи, що становлять інтелектуальну власність компанії, напрацьовані ефективні інструменти залучення клієнтів і роботи з ними.

Надаємо всю необхідну документацію для організації роботи (бізнес-план, посадові інструкції, документацію з навчання персоналу), а також програмне забезпечення, маркетингову підтримку та ще багато чого для успішного запуску і розвитку.
Вивчаючи дистрибюторську і агентську системи, ми прийшли до висновку, що франшиза – найкращий варіант для масштабування і мультиплікування бізнесу.
На порталі “Укрбізнес” є багато покупців. У зв'язку з цим тепер шукаємо і хочемо наростити кількість продавців за рахунок франчайзингової системи.
Першим франчайзі будуть запропоновані додаткові знижки і пропозиції. Гарантуємо індивідуальний підхід і підтримку кожному партнеру.

Модель бізнесу від UB.UA

У нас є робоча модель бізнесу, яка допомагає швидко досягнути інтенсивного розвитку.

 1. За допомогою засобів маркетингу (контекст, соціальні мережі, оффлайн, інтернет-каталоги, база порталу) формуємо Ліди.
 2. Менеджери з продажу опрацьовують заявки, генерують оплати.
 3. Контент-менеджери пишуть контент, наповнюють пакети.
 4. Працюємо з постійними клієнтами над нарощенням продажу.

Вимоги до франчайзі

 • Досвід роботи на управлінських посадах від 3-ох років.
 • Готовність працювати за схемою франчайзингового бізнесу, виконуючи договірні зобов’язання.
 • Бажання будувати бізнес на основі взаємоповаги та довіри, в системі наших корпоративних цінностей.
 • Вміння організовувати, розвивати та підтримувати бізнес.
 • Вітається досвід в активних продажах і наданні маркетингових послуг.
 • Перевагою для прийняття рішення є наявність власної «теплої бази» клієнтів та команди.

Франшиза від UB.UA включає в себе організацію процесу розвитку офісу, систему набору та адаптації персоналу, консультації з питань мотивації персоналу, навчання роботі з CRM-системою, виїздні навчання, організацію і запуск бізнес-процесів, маркетингову підтримку, можливість продавати франшизи.

Переваги та вигоди франшизи від UB.UA

 • Наша франшиза зменшує витрати на маркетинг, підтримку, навчання ін. Швидка окупність, з 9-го місяця роботи вихід на прибуток. Географія діяльності - вся Україна.
 • Малі витрати на основні засоби. Невисокі кваліфікаційні вимоги до персоналу. Надаємо механізми детального контролю бізнесу, та підтримку. Постійний розвиток та вдосконалення продукту.
 • Низький рівень ризиків, система роботи перевірена роками на десятках тисяч компаній. Ринок, що росте та розвивається в кризу.
Хочете постійно розвиватись, вчитись нового і заробляти - замовте презентацію франшизи.

Презентацію порталу можна переглянути - тут

Довідково про продукт. «Укрбізнес», ub.ua - горизонтальний інтернет-портал з великою кількістю розвинутих розділів для розвитку бізнесу. Це поєднання SAAS-платформи і Marketplace для організації інтернет торгівлі.

Клієнти - малий та середній бізнес орієнтований на ріст продажів як товарів, так і послуг. Більше 700 000 відвідувачів на місяць, понад 120 000 зареєстрованих продавців та 130 000 покупців.

Дякуємо! Наш менеджер скоро зв'яжеться з вами.