Розвиток вашого бізнесу,
просування товарів та послуг
на інтернет-ринки

Наша ціль – надати кожному можливість безперешкодно ділитись інформацією про свої досягнення, а споживачам – вигідно купувати.

Дізнатись більше

Історія порталу «Укрбізнес»

Розробку порталу ub.ua було розпочато в 2002 році групою ентузіастів, що працювала в штаті рекламного агентства у місті Луцьк. У початковій версії, це був інтернет-каталог українських компаній. Першим доменним ім’ям було обрано www.ukrbiznes.com.

Із розвитком інтернет-технологій на порталі з’являлись нові розділи: новини, статті, каталог товарів, послуги, оголошення, інше. Преміум послугами користуються вже понад 3000 клієнтів.

У 2009 році було запущено оновлену версію ресурсу та здійснено успішний перехід на новий домен www.ub.ua. На ресурсі з’явилася українська версія, яка сприяла кращим показникам охоплення інтернет простору західної України. Відтепер зайняти перші позиції в пошукових системах стало ще легше.

Клієнти, окрім розміщення інформації в розділах порталу, можуть створити особистий сайт-візитку та інтернет-магазин. Із цього моменту - це saas - платформа для розвитку бізнесу та marketplace для вигідних покупок. На порталі розміщено мільйони товарів, тисячі послуг та оголошень. У 2016 році запущено конструктор лендінгів.

Сьогодні компанія “Портал Укрбізнес” успішно розвивається, створюючи нові сервіси для своїх клієнтів. Для просування українських компаній на європейські ринки запущено www.tius.pl.

Презентація
(834 кб)
Більше про досягнення Ви можете дізнатись з цієї презентації.

Vision компанії «Укрбізнес»

Бачення майбутнього компанії “Портал Укрбізнес” виглядає так.

Портал “Укрбізнес” - платформа №1 для розвитку бізнесу. Ми надаємо кожному можливість безперешкодно ділитись інформацією про свої досягнення, а споживачам легко купувати.

Портал ub.ua - це найбільший ринок в Україні для укладання угод купівлі/продажу.

Ми cтворюємо продукти, які зроблять бізнес ще ефективнішим, а інтернет кращим.

Наші підходи до ведення бізнесу визнаються у всьому світі та успадковуються.

Місія порталу «Укрбізнес»

Основне завдання компанії «Укрбізнес» - покращення умов ведення бізнесу. Сприяти компаніям, які мають підприємницький потенціал, швидко знайти свого споживача, укріпити фінансове положення.

Стимулювати переведення бізнесу в інтернет, що дозволяє заощаджувати ресурси і робить український бізнес більш сучасним та технологічним.

Надавати ефективні інструменти для ведення бізнесу в інтернеті, розроблені в Україні, і в такий спосіб захищати український бізнес від впливу іноземних конкурентів.

Допомагати в пошуку нових ринків збуту та інвестицій з-за кордону.

Корпоративні цінності компанії «Укрбізнес»

 1. Постійне вдосконалення та розвиток.
  Пошук найкращого рішення.
 2. Відповідальність за результати своєї роботи.
  Дотримання високих стандартів.
 3. Повага до колег і клієнтів.
 4. Ентузіазм, оптимізм, наполегливість.
 5. Чесність та прозорість.

Цілі компанії «Укрбізнес»

 1. На порталі зареєстровані усі українські компанії (створений обліковий запис).
 2. Послугами порталу на контрактній основі постійно користуються понад 10 000 компаній.
 3. Товарооборот на порталі становить понад 5 млрд грн на рік.
 4. Для просування своїх брендів іміджеву рекламу купують понад 200 компаній на рік.
 5. В Європі відкриваються ресурси-аналоги порталу «Укрбізнес».

Продукти та послуги

Для своїх клієнтів ми пропонуємо:

 1. Функціонал UB.UA – це програмне забезпечення (ПЗ), спеціально розроблене фахівцями компанії «Портал Укрбізнес» для збільшення продаж, пошуку нових партнерів, популяризації Вашого бізнесу. За допомогою цього ПЗ Ви можете створити найсучасніший сайт, розвинений інтернет-магазин або ж посадкову сторінку (landing page). Розміщуйте свої товари та послуги на порталі, публікуйте новини, статті, оголошення та інше, щоб зробити свій бізнес більш популярним.
  Усі рішення оптимізовані під пошукові системи. Головна ціль – конвертація максимальної кількості замовлень.
 2. Пакети послуг “Premium”, “Gold”, “Vip” – популярні пакети розміщення інформації про Ваш бізнес на порталі. До їхнього складу входить як Функціонал (створення торгівельної площадки на порталі з усіма технічними можливостями для здійснення торгівлі), так і набір робіт Сервісно-інформаційного відділу з наповнення інформацією. У пакетах врахована суттєва знижка.
  Ми розробляємо технічне завдання для вашої компанії, налаштовуємо дизайн, створюємо цікаві бізнес-новини, вносимо товари та послуги, пишемо для Вас статті, які допоможуть у продажі товарів, оголошення, формуємо гарні відгуки про компанію та багато іншого.
 3. Пакет "Прямі поставки" — це такий спосіб організації оптової чи роздрібної інтернет-торгівлі, коли «Укрбізнес» бере на себе усі клопоти з просування ваших товарів на інтернет-ринках, опрацьовує 100% звернень та передає вам реальні замовлення від покупців, які готові платити. Таким чином ви не витрачаєте ресурси на найм та навчання персоналу, інтернет-розкрутку та рекламу, а тільки сплачуєте «Укрбізнесу» відсоток за передані замовлення.

В умови підключення входить:

 • організація інтернет-дистрибуції ваших товарів/послуг за принципом Dropshipping (прямі поставки);
 • розміщення та підтримка актуальності вашого асортименту в каталогах «Укрбізнесу»;
 • робота колл-центру з отримання замовлень на ваші товари/послуги;
 • опрацювання та передача вам 100% реальних замовлень;
 • цілодобовий доступ до статистичних звітів;
 • цілодобовий контроль за переданими замовленнями.

Інструкція користувача

Скачати "Інструкцію по створенню облікового запису компанії та наповненню сайту, інтернет-магазину, лендінгу на порталі Укрбізнес"

Пакети послуг

Створіть сайт, інтернет-магазин на платформі UB.UA з метою нарощення продажів